Ansatte i Lister Bedriftshelsetjeneste:

Miriam Sommerseth Grimsby
Daglig leder
HMS-rådgiver/sykepleier
Hovedarbeidsområde: Administrasjon, psykososialt-/organisatorisk arbeidsmiljø
e-post: miriam@bhtlister.no

Ivar Espenes
Nestleder
HMS-rådgiver/sykepleier

Hovedarbeidsområde: Administrasjon, Psykososialt-/ organisatorisk arbeidsmiljø og målrettede helsekontroller
e-post: ivar@bhtlister.no

Rigmor Fanuelsen
HMS-sekretær
Hovedarbeidsområde: Kontakt med bedriftene, administrativ organisering av kurs, kontorarbeid.
e-post: rigmor@bhtlister.no

Tone Kvinlog Beckstrøm
HMS-rådgiver/Yrkeshygieniker (SYH)
Hovedarbeidsområde: Yrkeshygiene
e-post: tone@bhtlister.no

Petter Eidem
HMS-rådgiver/Fysioterapeut/verneingeniør
Hovedarbeidsområde: Ergonomi og yrkeshygiene
e-post: petter@bhtlister.no

Sven Erik Valle Printz
HMS-rådgiver/Fysioterapeut
Hovedarbeidsområde: Ergonomi

e-post: svenerik@bhtlister.no

Ragnhild Hammersmark Olsen
HMS-rådgiver/Sykepleier
Hovedarbeidsområde: Målrettede helsekontroller
e-post: ragnhild@bhtlister.no

Solveig Edvardsen
HMS-rådgiver/Sykepleier
Hovedarbeidsområde: Målrettede helsekontroller og nærværsarbeid
e-post: solveig@bhtlister.no

Laila Hamre
HMS-rådgiver/Sykepleier
Hovedarbeidsområde: Psykososialt-/ organisatorisk arbeidsmiljø og målrettede helsekontroller
e-post: laila@bhtlister.no

Linda Andersen
HMS-rådgiver/Sykepleier
Hovedarbeidsområde: Psykososialt-/ organisatorisk arbeidsmiljø og målrettede helsekontroller
e-post: linda@bhtlister.no

Mette Aarnes Jørpeland
HMS-rådgiver/sykepleier
Hovedarbeidsområde: Målrettede helsekontroller

e-post: mette@bhtlister.no

Linde Marie Larsen
HMS-rådgiver/Bedriftslege
Hovedarbeidsområde: Målrettede helsekontroller, arbeidsmedisin
e-post: lindemarie@bhtlister.no

 

 

 

 

 

Comments are closed.