Ansatte i Lister Bedriftshelsetjeneste:

Miriam Sommerseth Grimsby
Daglig leder
HMS-rådgiver/sykepleier
Hovedarbeidsområde: Administrasjon, psykososialt-/organisatorisk arbeidsmiljø
Mobil: 99 15 22 53
e-post: miriam@bhtlister.no

Ivar Espenes
Nestleder
HMS-rådgiver/sykepleier

Hovedarbeidsområde: Administrasjon, Psykososialt-/ organisatorisk arbeidsmiljø og målrettede helsekontroller
Mobil: 90 20 80 24

e-post: ivar@bhtlister.no

Rigmor Fanuelsen
HMS-sekretær
Hovedarbeidsområde: Kontakt med bedriftene, administrativ organisering av kurs, kontorarbeid
93 28 34 20

e-post: Rigmor@bhtlister.no

Tone Kvinlog Beckstrøm
HMS-rådgiver/Yrkeshygieniker (SYH)
Hovedarbeidsområde: Yrkeshygiene
Mobil: 99 09 16 62

e-post: tone@bhtlister.no

Petter Eidem
HMS-rådgiver/Fysioterapeut/verneingeniør
Hovedarbeidsområde: Ergonomi og yrkeshygiene
Mobil: 90 16 09 38

e-post: petter@bhtlister.no

Sven Erik Valle Printz
HMS-rådgiver/Fysioterapeut
Hovedarbeidsområde: Ergonomi
Mobil: 90 23 52 10

e-post: svenerik@bhtlister.no

Ragnhild Hammersmark Olsen
HMS-rådgiver/Sykepleier
Hovedarbeidsområde: Målrettede helsekontroller
Mobil: 90 87 56 99

e-post: ragnhild@bhtlister.no

Solveig Edvardsen
HMS-rådgiver/Sykepleier
Hovedarbeidsområde: Målrettede helsekontroller og nærværsarbeid
Mobil: 48 19 15 19

e-post: Solveig@bhtlister.no

Laila Hamre
HMS-rådgiver/Sykepleier
Hovedarbeidsområde: Psykososialt-/ organisatorisk arbeidsmiljø og målrettede helsekontroller
Mobil: 41 29 95 41

e-post: laila@bhtlister.no

Linda Andersen
HMS-rådgiver/Sykepleier
Hovedarbeidsområde: Psykososialt-/ organisatorisk arbeidsmiljø og målrettede helsekontroller
Mobil: 91 70 17 97

e-post: linda@bhtlister.no

Kenneth Åsly
HMS-rådgiver/sykepleier
Hovedarbeidsområde: Målrettede helsekontroller
Mobil: 97 78 91 25

e-post: kenneth@bhtlister.no

Maria Dyreborg-Tversland
HMS-rådgiver/Bedriftslege
Hovedarbeidsområde: Målrettede helsekontroller, arbeidsmedisin
Tlf.: 38 32 05 60 (hovednr. til ListerBHT)
e-post: maria@bhtlister.no

 

 

 

 

 

Comments are closed.